سایت ساز

فروشگاه ساز

طراحی سایت

اتوماسیون اداری

سامانه مدیریت آموزش

کلاس های مجازی

iphone
iphone
iphone
iphone

چرا پافکو ؟

کیفیت تصادفی نیست
بیش از 13 سال سابقه در زمینه ارائه راه حل های نرم افزاری
گروه سایت سازی طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت شما را به صورت كاملا حرفه ای و تخصصی انجام می داده، كه علاوه بر دارابودن امكانات و خدمات مورد نیاز یك وب سایت حرفه ای، در نتایج جستجوی گوگل نیز در رتبه های بالا قرار بگیرد.
اگر می خواهید سایتی ساده و یکنواخت داشته باشید ، پافکو گزینه مناسبی برای شما نیست...!

سایت ساز چیست ؟

سایت سازهای آنلاین نرم افزارهایی تحت وب هستند که از طرف برخی از شرکت ها به طور اختصاصی طراحی می شوند و در اختیار کاربران قرار می گیرند مانند سایت ساز پافکو. سایت سازها به کاربران این امکان را می دهند تا وبسایت شخصی خود را به آسانی راه اندازی نمایند. گونه ای دیگر از سایت سازها، امکان ساخت وبسایت های تجاری یا تبلیغاتی را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.
سایت ساز پافکو اولین سامانه طراحی وبسایت فارسی به صورت آنلاین نیست، اما به جرات می توان گفت که بهترین سامانۀ سایت ساز فارسی زبان است. امکاناتی که پرتال در اختیار کاربران قرار می دهد بی نظیر است. امیدواریم که بتوانیم با آسان سازی طراحی وبسایت در ایران، گامی، هرچند کوچک، را برای پیشرفت فضای مجازی کشور عزیزمان برداریم.

طراحی سایت

امروزه طراحی سایت به عنوان شاخه ای از هنر شناخته می شود؛هنری که ابزارش خلاقیت بصری و دانش برنامه نویسی است. آنچه تمایز یک سایت معتبر و محبوب را از یک سایت ناموفق موجب می شود، هارمونی است، هارمونی که با ظرافت هر چه تمام تر میان تصاویر، المان های گرافیکی، خلاقیت، کاربری آسان و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در آن جاری است. در هر کدام از زمینه های طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت به صورت داینامیک، طراحی سایت ریسپانسیو و ... ما بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی سایت در پافکو با بروزترین تکنولوژی ها

سئو و بهینه سازی

سئو یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که فارغ از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر ، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری به سایت شما شود. این استانداردها برای بهبود عملکرد وبسایت ها تدوین شده است. آژانس خلاقیت وبسیما به بهینه سازی بیش از ۲۰۰ وبسایت معتبر، می تواند در این راستا شما را یاری نماید.

برخی از مشتریان پافکو

نمونه کارهای طراحی

آدرس:خیابان شهید مطهری ، بعد از تقاطع سهروردی , جنب بوستان مادر , پلاک 84 , واحد 4 - کد پستی : 1566775315

تلفن:88407957 - 88407865- 88416900

فکس:54536645